شناسه : 119
جمعه 9 بهمن 1394 ساعت 11:23 2016-1-29 11:23:22

در شناسنامه همه ما بعد از نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد، محل تولد آمده. بی‌شک شهری که در آنجا چشم به جهان گشودیم و اولین نفس‌ها را در آن کشیدیم و یا در آن بزرگ شدهایم و زندگی میکنیم، جزئی از هویت ماست. شاید در طول زندگی بنا به اقتضاعات کاری و شغلی، از شهری که در آن به دنیا آمدیم و بزرگ شدیم دور شده باشیم، اما هرگز نسبت به آن بی‌تفاوت نبودهایم.

همه، شهری که در آن متولد شده‌اند را دوست دارند. آبیک همیشه برای من ساده، کوچک و دوست‌داشتنی بوده و هست. همین احساس تعلق نسبت به آبیک، انگیزه‌ای شد برای ایجاد سایتی با عنوان «صدای آبیک». صدایی که سال‌هاست به گوش می‌رسد اما کسی به آن توجهی نمی‌کند.

از عدم توجه مسئولان نسبت به آبیک زیاد گفته و شنیدهایم ولی شاید انتظاراتی که برآورده نشده تا حدی ناشی از کم‌کاری و غفلت خودمان هم بوده است.

«صدای آبیک» به عنوان یک رسانه حرفهای می‌تواند سبب همگرایی بیشتر بین مردم و مسئولان شهرمان باشد تا با شناسایی ظرفیت‌های موجود، شرایط توسعه و پیشرفت در آبیک بیش از پیش فراهم شود.

بیایید با یکدیگر هم‌صدا شویم تا رسانه‌ای در خور و شایسته آبیک داشته باشیم و گامی هر چند کوچک در راه توسعه و پیشرفت آن برداریم. شمایی که دستی بر رسانه دارید یا ندارید؛ با ما همگام شوید، با ما همراه شوید، باشد که صدای آبیک برای ایران عزیزمان باشیم...

مرتضی بابایی

دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید